Dziękujemy za zamówienie darmowego
miesięcznego opakowania FlexiMed®.

Wkrótce otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem zamówienia, a Państwa przesyłka zostanie zapakowana i wysłana na podany adres.

Nie otrzymali Państwo wiadomości?
Prosimy zajrzeć do folderu ze spamem, sprawdzić, czy podany adres email jest poprawny, odczekać 15 minut i sprawdzić ponownie.

SPECJALNIE DLA CIEBIE:
Wyjątkowa oferta, której nie możesz przegapić!

Roczny zapas za jedyne 54,95 zł miesięcznie!

stawy
kości
mięśnie
Zamów FlexiMed® teraz,
a otrzymasz kije do Nordic Walking ZA DARMO!

  Please fill out the form on the previous page.
  FlexiMed®
  Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Zamawiam zapas roczny suplementu diety FlexiMed® z 50% rabatem, płatny w 12 wygodnych ratach po 54,95 zł każda, zamiast 109,90 zł (w sumie 659,40 zł zamiast 1318,80 zł). Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO kije do Nordic Walking.

  Następnie, co 12 miesięcy będę otrzymywać kolejne zapasy roczne FlexiMed® razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach, jak w przypadku pierwszej przesyłki. Nie płacę za przesyłkę. Nie wysyłam teraz żadnych pieniędzy - płatności będę dokonywać na podstawie przesłanych mi blankietów płatności. Natural Pharmaceuticals gwarantuje, że moja cena pozostanie taka sama, jak w pierwszym roku. W każdej chwili mogę również zrezygnować z kolejnej przesyłki bez podawania przyczyny. Wystarczy, że poinformuję o tym Natural Pharmaceuticals w dowolny sposób: telefonicznie, emailowo lub listownie.

  Opinie naszych Klientów:

  Staram się dbać o swoje zdrowie, bo ono jest najważniejsze. […] przyjmuję FlexiMed®. Słyszałam same dobre opinie. Zależało mi na tym, by wzmocnić swoje stawy. Dawniej borykałam się z bólem kolan, co było dla mnie bardzo uciążliwe. Teraz jest lepiej. Oprócz mnie z suplementacji korzysta także mąż.
  Pani Krzysztofa, Jakubowo Lubińskie
  — p. Krzysztofa
  Cztery lata temu po raz pierwszy zapoznałem się z ofertą Natural Pharmaceuticals. Było to ogłoszenie w gazecie. Od tamtej pory regularnie stosuję kwasy Omega-3 i ostatnio FlexiMed®. Muszę stwierdzić, że lepiej się czuję. Ta suplementacja pozytywnie wpływa na moje zdrowie i przynosi mi ulgę. Moim zdaniem więcej osób powinno się nad nią zastanowić. Oprócz mnie z suplementacji korzysta także moja żona oraz starszy syn. Chętnie polecam suplementy tej firmy. Uważam, że są one wysokiej jakości.
  Pan Tadeusz, Legionowo
  — p. Tadeusz
  Przy wyborze suplementu kieruję się tym, czego w danym momencie potrzebuje mój organizm, by wspomóc jego działanie. Uważam, że suplementacja jest niezwykle ważna. Pomaga uzupełnić brakujące składniki w organizmie. W szczególności te, których nasz organizm sam nie potrafi wytworzyć, a które są nam potrzebne do codziennej egzystencji. Na własnym przykładzie powiem, że czuję się zdecydowanie lepiej, a tą różnicę odczułam w bardzo krótkim czasie! Moim zdaniem więcej osób powinno zdecydować się na taką suplementację.
  Pani Helena z Siedlec
  — p. Helena
  Odkąd stosuję FlexiMed®, nie myślę o swoich stawach. Kiedyś bardzo dużo chodziłam po górach, co obciążyło moje nogi. Przy większym wysiłku lub na zmianę pogody odczuwałam ból. Minęły 3 miesiące i nie mam już na co narzekać. Mam więcej siły do wykonywania swoich codziennych obowiązków. Uważam, że tę dobrą formę zawdzięczam właśnie FlexiMed®. Uważam, że ten suplement odpowiedni jest zarówno dla osób prowadzących aktywny tryb życia, jak i starszych. Szczerze polecam.
  Pani Liliana z Warszawy
  — p. Liliana
  Przesyłkę dostarczy Państwu Poczta Polska
  Wygodna dostawa do domu
  Tylko oryginalne produkty
  Firma godna zaufania
  30 dni na zwrot