Receptura FlexiMed® została opracowana w Norwegii. Każdy składnik został wybrany z dołożeniem największej staranności. Dotyczy to zarówno głównych składników, jak glukozamina, kolagen typu II czy wapń, jak i drugorzędnych składników, wykorzystywanych do powlekania tabletek (aby łatwiej je było przełykać). Za każdym razem staraliśmy się wybierać tylko to co najlepsze.

FlexiMed® jest oparty o sprawdzone, bezpieczne składniki.

Oczywiście. FlexiMed® to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.

Nr rejestracji GIS: GIS-ŻP-SD-4230-3341/KC/19

Każdy z nas jest inny, a więc i każdy organizm reaguje inaczej, ponieważ różni się ogólną sytuacją zdrowotną i kondycją.

W zależności od Twojej diety, aktywności i środowiska, efekty każdego suplementu diety będą się różnić. Podobnie jest w przypadku FlexiMed®u.

Średnio, pierwsze efekty przyjmowania suplementu stają się odczuwalne po około miesiącu stosowania.
Aby w pełni cieszyć się z efektów jakie składniki FlexiMed®u powinny mieć na Twoje zdrowie, potrzeba 2-3 miesięcy.

Nie, suplementy Natural Pharmaceuticals mogą Państwo kupić tylko bezpośrednio u nas z dostawą prosto do domu.

Możesz szybko i łatwo zabezpieczyć swoje darmowe opakowanie FlexiMed®. Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz formularz zamówienia na tej stronie, a Twoje bezpłatne miesięczne opakowanie FlexiMed® zostanie wkrótce do Ciebie wysłane. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 12,95 zł. Przesyłka w bezpieczny sposób dotrze prosto do Twojej skrzynki pocztowej, maksymalnie w ciągu 30 dni. Jednak staramy się aby stało się to szybciej i zdecydowana większość naszych przesyłek dociera do Klientów w ciągu 10 dni.

Zdecydowaliśmy się rozdać bezpłatnie FlexiMed® ponieważ chcemy, aby każdy mógł bez problemu wypróbować nasz suplement.

Tak, składając teraz zamówienie na FlexiMed®, suplement diety na stawy, już wkrótce otrzymasz swoje bezpłatne miesięczne opakowanie prosto do skrzynki pocztowej. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 12,95 zł.

Aby pokazać, że nam na Tobie zależy, w ramach kampanii organizowanej przez Natural Pharmaceuticals rozdajemy w Polsce po 1 miesięcznym opakowaniu FlexiMed® dla każdego gospodarstwa domowego, które się do nas zgłosi. Traktujemy to jako swoją misję i w ten sposób dajemy szansę na wypróbowanie naszego suplementu bez konieczności ponoszenia kosztów.

Suplementy na stawy często są bardzo kosztowne, u nas otrzymują Państwo opakowanie na cały miesiąc za darmo, ponosząc jedynie koszty przesyłki.

Absolutnie nie, to nie jest subskrypcja. Zamówienie bezpłatnego opakowania FlexiMed® do niczego Cię nie zobowiązuje.

Otrzymujesz od nas tylko tę jedną dostawę FlexiMed® i opłacasz tylko koszt przesyłki w wysokości 12,95 zł, chyba że zamówiłeś również inny produkt.

Skład3 tabletki% RWS*
Siarczan glukozaminy800 mg-
o zawartości glukozaminy471 mg-
Sproszkowane ości rybie (z łososia norweskiego)600 mg-
o zawartości wapnia120 mg15
Magnez250 mg67
Witamina C80 mg100
Sproszkowany imbir25 mg-
Hydrolizowany kolagen typu II10 mg-
Mangan2 mg100
Cynk1,5 mg15
Witamina D5 μg100

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki: siarczan glukozaminy, sproszkowane ości rybie (z łososia norweskiego), substancje zagęszczające (celuloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), tlenek magnezu, inulina, kwas L-askorbinowy, substancje przeciwzbrylające (fosforany wapnia, dwutlenek krzemu), sproszkowane kłącze imbiru lekarskiego (Zingiber officinale Rosc.), hydrolizowany kolagen typu II, aromaty, siarczan manganu, cholekalcyferol, tlenek cynku, substancja glazurująca (hydroksypropylometyloceluloza), barwnik (kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin).

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 3 tabletki.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być substytutem (zamiennikiem) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia.

FlexiMed® jest źródłem wapnia. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie wapnia wynosi 800 mg. Przy spożyciu 3 tabletek FlexiMed® zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 15%.
FlexiMed® jest źródłem magnezu. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie magnezu wynosi 375 mg. Przy spożyciu 3 tabletek FlexiMed® zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 67%.
FlexiMed® jest źródłem witaminy C. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy C wynosi 80 mg. Przy spożyciu 3 tabletek FlexiMed® zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
FlexiMed® jest źródłem manganu. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie manganu wynosi 2 mg. Przy spożyciu 3 tabletek FlexiMed® zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
FlexiMed® jest źródłem cynku. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie cynku wynosi 10 mg. Przy spożyciu 3 tabletek FlexiMed® zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 15%.
FlexiMed® jest źródłem witaminy D. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy D wynosi 5 μg. Przy spożyciu 3 tabletek FlexiMed® zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
Źródło: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nr partii produkcyjnej i data przydatności do spożycia: na opakowaniu.

Wyprodukowano w Norwegii przez Pharmatech A.S.

Wyłączny dystrybutor: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.

FlexiMed® to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.
Nr rejestracji: GIS 2022/08/02/SD/95AAEA9

Zalecana dzienna porcja spożycia FlexiMed® to trzy tabletki dziennie.
Darmowe opakowanie FlexiMed® zawiera 90 tabletek. Wystarcza to na 30 dni suplementacji po 3 tabletki dziennie.

Regulamin oferty podstawowej znajdą Państwo pod tym linkiem.
Regulamin oferty standard znajdą Państwo pod tym linkiem.
Regulamin oferty premium znajdą Państwo pod tym linkiem.
Wygodna dostawa do domu
Tylko oryginalne produkty
Firma godna zaufania
30 dni na zwrot
×
ZAMÓW
TERAZ
FlexiMed®
FlexiMed® na cały miesiąc
może być Twój ZA DARMO!